فروشگاه اپل آیدی کارتی و گیفت کارت فیزیکی

خرید گیفت کارت پلی استیشن ، آیتونز ، گوگل پلی و استیم والت و اپل آیدی آمریکا

  • شماره همراه 09907600017
  • مشاوره رایگان 09120230930
  • شماره ثابت 02166341917

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

جستجو

اختلاف ایلان ماسک و جف بزوس! کدام با ناسا قرارداد می بندد؟


جف بزوس و ایلان ماسک

قرارداد فرود بر روی سطح ماه بین ناسا و SpaceX  توسط "Blue Origin"  مورد سوال قرار گرفت.

ایلان ماسک در حالی که بر سر قرارداد 2.9 میلیارد دلاری ناسا درحال نبرد بود، حسابی از خجالت Blue Origin که متعلق به جف بزوس است درآمد.

    طبق گزارشات Blue Origin این مجموعه نسبت به انتخاب‌شدن SpaceX توسط ناسا به عنوان برنده‌ی قرارداد انحصاری فرود بر روی ماه اعتراض کرد.  ماسک و بزوس سابقه‌ای بیش از 15 سال در زمینه‌ی رقابت بر سر جاه طلبی‌های فضایی خود با یکدیگر دارند.

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت اسپیس ایکس، روز دوشنبه در بحبوحه‌ی نبرد بر سر قرارداد ساخت 2.9 میلیارد دلاری ساخت محل فرود برای ناسا، یک کل‌کل توییتری را نسبت به رقیب میلیاردر خود راه انداخت.

روزنامه‌ی نیویورک‌تایمز روز دوشنبه گزارش داد که Blue Origin اعتراض خود را به دفتر پاسخگویی دولت اعلام ‌کرده‌است تا تصمیم ناسا در خصوص اعطای قرارداد انحصاری به SpaceX را به چالش بکشد.

مدیر عامل شرکت Blue Origin باب اسمیت به تایمز گفت که ناسا در ارزیابی پیشنهادهای ارائه شده توسط شرکت وی ، SpaceX و Dynetics  دچار اشتباه شده‌است.

ماسک در توییتر خود در پاسخ به چالش اعلام‌شده توسط کمپانی بزوس با شوخی در رابطه با آناتومی بدن مردان، گفت: "نمی توانم بلندش کنم (برای قرارگرفتن در مدار ماه)  هه هه.

این شوخی اشاره به این واقعیت داشت که شرکت رقیب هنوز با موشک‌های خود موفق به حتی یک پرواز فضایی در مدار نشده‌است.

Blue Origin  پاسخی به این توییت نداده‌است.

جف بزوس و ایلان ماسک

Blue Origin  در اوایل سال جاری سیستم موشکی New Shepherd خود را همراه با قابلیت تست تصادف"Mannequin Skywalker" ، راه‌اندازی‌کرد، اما در رقابت فضایی خود در مقایسه با SpaceX عقب مانده‌است.

اختلافات بین ماسک و بزوس بیش از 15 سال پیش و در هنگامی آغازشد که مکالمه‌ای بین این دو در گرفته‌بود. زمانی که بحث استفاده از راکت‌های چندبار مصرف خبرساز شده بود. از آن زمان به بعد این دو مدام بر سر برنامه‌های مختلف درگیر بوده‌اند. هم برای استعمار فضا و گاهی اوقات در بقیه‌ی زمینه‌های فعالیتشان مانند تسلا و آمازون.

0