فروشگاه اپل آیدی کارتی و گیفت کارت فیزیکی

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

جستجو

آموزش افزودن آلبوم های اپل موزیک به صفحه Home


آلبوم های اپل موزیک

اپل موزیک یک نمونه دیگر از سرویس های شرکت اپل برای پخش موسیقی در آیفون ها و ایپدها میباشد که به کاربران خود اجازه میدهد از طریق آن به تمامی آهنگ های مورد علاقه خود و فایل های انتقال یافته از آیتونز دسترسی داشته باشند، رابط کاربری هماهنگ و سازگار با IOS، مهمترین کاربرد این سرویس نسبت به دیگر اپلیکیشن ها در زمینه پخش موسیقی میباشد، به همین دلیل کاربران تمایل بیشتری برای استفاده از این نرم افزار دارند.

در حالت معمولی، کاربران آیفون ها امکان اضافه کردن آلبوم و پلی لیست ها را به صفحه هوم ندارند، امّا با استفاده از این اپلیکیشن Workflow میتوان تا حدّی این مشکل را برطرف ساخت تا با سرعت بیشتری به آلبوم های خود دسترسی پیدا کنند و زمان زیادی را صرف گشتن آهنگ های خود اختصاص ندهند، در حقیقت این قابلیت بیشتر برای پلی لیست ها ارائه شده، اما از آنجاییکه آلبوم ها توانایی تبدیل به پلی لیست ها را ندارند، میتوان از طریق آنها و با یک انتخاب ساده بسرعت آهنگ های مورد نظر خود را پیدا کرد.

 

اضافه کردن آلبوم‌های اپل موزیک به صفحه هوم با استفاده از اپلیکیشن Workflow

1-در ابتدا باید آلبوم انتخابی خود را به یک پلی لیست تبدیل کنید.

2-سپس اپلیکیشن Workflow را از طریق  لینک در اپ استور دانلود و نصب نمایید.

3-اکنون باید یک پلی لیست خام در اپل موزیک بسازید و بعد به قسمت  آهنگ‌های خود در آلبومتان مراجعه کنید.

apple music play list

4- با انتخاب دوباره گزینه + در اپل موزیک، آهنگ مورد نظر را در پلی لیست اضافه کنید، شما می‌توانید این کار را تا تمام شدن همه آهنگ های آلبوم و قرار گرفتن انها  در پلی لیست تکرار کنید.

5-در این مرحله لازم است به Workflow بروید و در صفحه پلی لیست مورد نظر دکمه + را از بخش بالا سمت راست بزنید و یک Workflow جدید بسازید.

6-در Workflow خام، اکشن Get Playlist را از نوار سمت چپ پیدا کنید و آن را به بخش اصلی انتقال دهید.(این کار با درگ کردن دراپ انجام می‌شود.)

7-پس از ارائه دسترسی‌های لازم می‌توانید پلی لیست مورد نظر خود در اپل موزیک را انتخاب نمایید.

8- در نهایت اکشن Play Music را نیز همانند اکشن قبلی به Workflowخودتان اضافه کنید.


در پایان کار شما میتوانید با اضافه کردن   Workflow به صفحه هوم خود، از دسترسی سریع به آلبوم یا پلی لیست خود لذت ببرید.

apple music education

 

تیم فنی 3gscard  شبانه روزی و به صورت آنلاین، پاسخگو رفع مشکل علاقه مندان سیستم عامل ios  و نرم افزار اپل موزیک می باشد.

0