فروشگاه اپل آیدی کارتی و گیفت کارت فیزیکی

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

جستجو

آموزش حذف اکانت اسپاتیفای


حذف اکانت اسپاتیفای

اگر تصمیم گرفته‌اید که اکانت اسپاتیفای خود را حذف کنبد، باید بدانید این امکان فقط از سایت spotify.com امکان پذیر بوده و نمی‌توانید اکانت خود را از طریق اپلیکیشن موبایل حذف کنید. لازم است بدانید در صورتی که اکانت خود را حذف کنید، تمام لیست‌های پخش و آهنگ‌های مورد علاقه شما نیز حذف خواهند شد.

چگونگی حذف اکانت spotify

اول از همه وارد سایت spotify شده و سپس به صفحه تماس با مشتریان یا Contact Costumer Support مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید با اکانتی که قصد حذف آن را دارید وارد شده‌اید.

  • روی گزینه اکانت کلیک کنید.

دیلیت اکانت اسپاتیفای در سایت

  • گزینه «I want to Close my account» را انتخاب نمایید.
  • مشخص کنید که به میخواهید اکانت را حذف و یا اشتراک‌تان را لغو کنید. برای حذف اکانت گزینه مشکی رنگ close Account را انتخاب نمایید.

دیلیت اکانت اسپاتیفای

  • سپس پیغام «We’re sad you want to leave us» در صفحه‌ای جدید نشان داده می‌شود که مراحل 5 گانه حذف اکانت از این آغاز می‌گردد. با انتخاب گزینه آبی رنگ «Continue» مراحل اجرا می‌گردند.
  • در صورت اطمینان از اکانت مد نظر، گزینه «Continue» را انتخاب نمایید.

ادامه فرآیند حذف اکانت اسپاتیفای

  • در مرحله اسپاتیفای به شما هشدار می‌دهد که فرایند را ادامه دهید، همه دنبال‌کنندگان و لیست پخش‌های شما حذف می‌گردند. یا تیک زدن گزینه مدمظر، شما مشان می‌دهید که از تمام عواقب این کار مطلع هستید. حال گزینه Continue را انتخاب نمایید.
  • در ادامه نیز گزینه Continue را بزنید تا یک ایمیل برای شما ایمیلی ارسال گردد که حاوی پیام تایید اکانت‌تان باشد.
  • وارد ایمیل‌تان شوید و بر روی لینکی که در ایمیل ارسالی اسپاتیفای وجود دارد، کلیک کنید. توجه داشته باشید که این لینک فقط 24 ساعت اعتبار دارد.
0