فروشگاه اپل آیدی کارتی و گیفت کارت فیزیکی

خرید گیفت کارت پلی استیشن ، آیتونز ، گوگل پلی و استیم والت و اپل آیدی آمریکا

  • شماره همراه 09907600017
  • مشاوره رایگان 02166716249
  • شماره ثابت 02166170970

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

دلایل حذف بازی‌ها از استیم


بازی اکتیویژن

دلایل حذف بازی‌ها از استیم

آیا تا به حال بازی Prey را از استیم خریداری کرده‌اید؟ البته منظورمان نسخه ۲۰۱۷ این بازی که توسط Arkane ساخته و توسط بتسدا عرضه شد، نیست، بلکه منظور نسخه ‌۲۰۰۶ بازی­ای که Human Head آن را ساخته و 2K         Gamesنیز عرضه کرده است میباشد، اگر قصد خرید این بازی از استیم را داشته باشید، موفق نخواهید شد، زیرا این نسخه از بازی Prey از استیم حذف شده  البته این تنها بازی حذف شده از استیم نیست، بلکه عناوین متعّددی از این برنامه به دلایل مختلفی حذف شدند که در ادامه به انها خواهیم پرداخت.

بازی های آنلاین

یکی از انیمیشن‌های محبوب که داستان خرسی بامزه را تعریف می‌کند، وینی میباشد که برخی کاربران از آن برای تمسخر رئیس جمهور چین، شی جینپینگ استفاده می‌کنند و همین امر سبب شده تا هر بازی که اشاره به این نوع شخصیت دارد، مورد حمله قرار گیرد و در نهایت از استیم حذف شود، از دیگر بازی های حذف شده توسط استیم میتوان به Devotion اشاره کرد که در سبک وحشت توسط شرکتی تایوانی ساخته شده است.

 

نقض حقوق کپی‌ رایت

از جمله بازی هایی که بخاطر نقض حقوق کپی رایت، از استیم حذف شدند عبارتند از  Star Control: Origins نام دارد که توسط Stardock ساخته شده امّا با شکایت سازنده بازی Star Control از استیم حذف گردیده و در حال حاضر در دسترس کاربران نمیباشد.

star control

انقضای حق استفاده از فایل‌های موسیقی

برخی از سازندگان بازی ها به منظور کیفیت جلوه های صوتی و تصویری، از آثار معروفی استفاده میکنند که برخی از آنها بصورت موقت در اختیار سازندگان قرار میگیرد، این افراد سازنده پس از اتمام زمان استفاده از فایل های موسیقی و...برای ادامه فروش خود می­بایست آن را مجدّد تمدید میکنند در غیر اینصورت باید از فروش خودجلوگیری کرد.

alan wake

 

یکی از دلایل حذف بازی Alan Wake از پلتفرم استیم  همین است که البته پس از مدتّی، دوباره با تمدید سرویس خود موفق به برگشت در این شبکه شد، از دیگر بازی های حذف شده از این استیم میتوان به  بازی Grid ، بازی Dirt 3  و بازی F1 2013 اشاره کرد.

 

به دلیل نقدهای تقلبی

یکی از دلایل افزایش فروش بازی ها را میتوان، نقدهای مثبت دانست، استیم بازی هایی را که در آنها سازندگان بیش از حد نقدهای مثبت دستکاری کرده اند را از پلتفرم خود حذف کرده و به بازی Acram اشاره دارد.

 

برخورداری از محتوای مبتذل

بازی House Party یکی از عناوینی است که استیم به دلیل برخورداری از محتوای مبتذل اقدام به حذف آن کرد، پس از عرضه نسخه اولیه بازی در سال ۲۰۱۷ تعدادی از کاربران، این بازی را مخرب دانستند و از استیم خواستند که بازی را حذف نماید، به همین دلیل سازنده در نسخه های بعدی مجبور شد تا قسمت های مبتذل این را سانسور کند.

جایگزینی با نسخه بازسازی‌شده یا Remastered  

برخی از سازنده های این بازی ها معمولاً بعد از عرضه کارخود و عناوین موفّقشان، نسخه‌ای بازسازی شده را به بازار عرضه می‌کنند که کیفیت بالا و محتوای بیشتری را داشته باشد.

از جمله بازی های حذف شده استیم: Dark Souls،  Prepare to Die edition،   Dark Souls Remastered Edition  میباشند.

 

این بازی‌ها تنها کلاه‌برداری هستند

در سپتامبر2017 اعلام شد که 173 بازی از استیم حذف شده که هدف بیشتر آنها هم کلاه برداری بوده است، این بازی‌ها ارزش بسیار پایینی دارند، و بیشتر سازندگان بازی ها به منظور افزایش خرید بازی و متقاعد کردن گیمرها مورد استفاده قرار میگیرند.

 سازنده بازی Active Shooter توسط Valve  تنبیه شد چرا که از روش‌های گوناگونی برای کلاه‌برداری استفاده میکردد، این توسعه‌دهنده با ارائه نقدهای تقلّبی، استفاده غیرقانونی از آثار دیگران و نقض واضح کپی‌رایت و موارد دیگر بسیاری از قوانین Valve را انجام دهید.

 

کیفیت بسیار پایین بازی

بسیاری از بازی ها بخاطر نداشتن کیفیت خوب و مناسب از ساخت بسیاری از بسته های الحاقی و یا ساخت دنباله آنها صرف نظر میکنند، البته برخی از آنها هم به دلیل عدم استقبال کافی حذف میشوند که از جمله انها میتوان به  به بازی 

  afro Samurai 2 نام برد که شکست سنگینی برای سازندگان بازی بود و طبق گفته آنها، تمامی بسته‌های الحاقی کنسل شده و از استیم حذف گردیدنند.

 

بازی ناقص بوده است

under the ocean

همانطور که میدانید بسیاری از بازی هایی که در مراحل اول ناقص هستند، بخشی از بازی اصلی می باشند که هدف آنها، کمک به توسعه دهنده است، اما باید گفت که که احتمال شکست این عناوین  بسیار وجود دارد، از جمله این بازی ها میتوان به Under The Ocean اشاره کرد  که نسخه اصلی آن در سال 2012 وارد استیم شد و به دلیل نداشتن توانایی از استیفم حذف گردید.

 

تهدید به قتل گیب نیوئل

 گیب نیوئل

حذف یک بازی از استیم بخاطر تهدید سازنده­اش مبتنی بر قتل گیب نیوئل(گیب نیوئل (Gabe Newell) یکی از بنیان‌گذاران Valve و استیم میباشد)، البته باید در نظر داشت که تهدید کردن کسی درواقع یک جرم محسوب می‌شود.

 

کپی‌های دیجیتالی به اتمام رسیده‌اند

در سال ۲۰۰۹ کوتاکو اعلام کرد که طی فروش گسترده استیم، موجودی بازی Prey تمام شد که البته معنای آن را میتوان اتمام کدهای استیم بازیPrey  و یا نداشتن علاقه سازنده بازی به انتشار کدهای بیشتر دانست.

0