اولین فروشگاه گیفت کارت فیزیکی در ایران

خرید گیفت کارت پلی استیشن ، آیتونز ، گوگل پلی و استیم والت

 • شماره همراه 09907600017
 • مشاوره رایگان 02166170970
 • شماره ثابت 02166420232

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

مسترکارت آمریکا


گیفت کارت مستر امریکا چیست؟

مستر کارت امریکا گیفت کارتی مناسب برای اشخاصی است که به کارت های اعتباری با شارژ مشخص جهت خریدهای اینترنتی خود احتیاج دارند. از جمله موارد استفاده گیفت کارت مستر آمریکا که موجب محبوبیت این کارت نیز شده است می توان به  این که این کارت جهت هدیه دادن به دوستان با مقدار اعتبار قابل تعیین مناسب است اساره کرد ، به راحتی و با خیال آسوده می توانید با گیفت کارت مستر امریکا خرید اینترنتی خود را انجام دهید.گیفت کارت مستر قابلیت استفاده در اکثر سایت های پذیرنده master را دارد.*لطفا قبل از خرید گیفت کارت مستر امریکا موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 • مستر کارت فقط و فقط در سایت های امریکایی قابل استفاده می باشد.
 • هزینه گیفت کارت مستر امریکا، سالانه دو دلار بوده که از موجودی کارت کسر می گردد.
 • تحویل فقط در ساعات اداری امکان پذیر است.
 • گیفت کارت مستر امریکا قابلیت شارژ ندارد.
 • این گیفت کارت فیزیکی است اما پس از خرید اسکن کارت برای شما ارسال می شود و امکان ارسال کارت فیزیکی وجود ندارد.
 • انقضای کارت ۷ سال می باشد.
 • هنگام استفاده از گیفت کارت مستر امریکا ، نام هلدر اختیاری است و باید از آدرس امریکایی واقعی استفاده کنید. برای یافتن آدرس واقعی می توانید از گوگل مپ کمک بگیرید و الزاما باید از آی پی امریکا استفاده کنید.
 • در صورت رعایت نکردن قوانین و مسدود شدن کارت این وب سایت هیچ گونه ضمانت و مسئولیتی را در مورد بلاک شدن کارت نمی پذیرد.
 • لطفا در حفظ اطلاعات کارت خود کوشا باشید، زیرا پس از فروش، اطلاعات کارت برای ما قابل بازیابی نمی باشد.
 • کارت دارای پنل چک کردن موجودی و گردش حساب است و برای چک کردن مانده، باید به وبسایت vanillamaster.com مراجعه نمایید.

انجام پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی و یزا و مستر فرآیند ساده ای است. همان گونه که امروزه بسیاری از کاربران ایرانی به آسانی از کارت های شتاب برای خرید از سایت های اینترنتی داخلی استفاده می کنند، می توانند از ویزاکارت و مسترکارت نیز برای خرید های آنلاین ارزی استفاده نمایند.

به طور کلی برای پرداخت با ویزا کارت یا مستر کارت یا کارتهای مشابه آمریکن اکسپرس (American express) و   یا دیسکاور (Discover) نیازمند اطلاعات زیر می باشید:

1-  شماره 16 رقمی کارت

 (digits card number)

2- نام دارنده کارت

 ( name on card / card holder name )

3-  تاریخ انقضای کارت

 ( expire date / valid through date )

4-  کد سه رقمی پشت کارت

 ( CVV2 / CCv2 / Security code / CID / card verification value )

 

در پرداخت های ارزی در داخل ایران توجه به دو نکته الزامی است:

1- توجه نمایید که IP خود را ایران قرار ندهید چون بسیاری از درگاه های اینترنتی با شناسایی آی پی ایران با کارت ارتباط برقرار نمی کنند و پرداخت شمار ا کنسل می نمایند. بدین منظور سعی کنید از نرم افزارهایی که آی پی شما را تغییر می دهند استفاده کنید. توجه داشته باشید لازم است در طول فرآیند پرداخت، آی پی شما ثابت نیز باشد. نرم افزارهایی که در طول زمان تغییر آی پی می دهند پرداخت شما را دچار مشکل خواهند کرد.

2- آدرس صورتحساب خود را امارات قرار دهید.

بسیاری از سایت ها، کشور صادر کننده کارت را شناسایی می کنند. و در صورتی که billing address خود را غیر از امارات (ایران، آمریکا و ...) قرار دهید پرداخت شما را تایید نخواهند کرد، اما بطور عمومیbilling address  فقط آدرسی جهت ارسال صورت حساب مالی دارنده کارت است. توجه نمایید که در خرید از سایت های اینترنتی معمولاً دو آدرس وجود دارد: آدرس ارسال کالا  (Shipping Address) که در صورتی که سایت شما مشکلی برای ارسال به ایران نداشته باشد می توانید آدرس خود را در ایران وارد نمایید. البته در حال حاضر هنوز بسیاری از سایت های بزرگ از جمله آمازون ارسال مستقیم به ایران ندارند. آدرس دوم همان طور که اشاره شد Billing Address هست که باید آدرس کشور صادر کننده کارت شما (در مورد کارت های تراول ایزی، کشور امارت قید می شود) باشد.0