فروشگاه اپل آیدی کارتی و گیفت کارت فیزیکی

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

آموزش دانلود مستقیم آهنگ های دیزر از سرور اندروید آن


دانلود از دیزر

دانلود از دیزر،  سریع و رایگان با بهترین کیفیت

Deezer یکی  دیگر از سرویس های موسیقی می­باشد که شباهت زیادی به اسپوتیفای دارد با این تفاوت که اجازه نمی­دهد کاربران آهنگ های آن را بصورت مستقیم دانلود کنند، به همین خاطر برای دسترسی به موسیقی های مورد نظر و گوش دادن به انها باید از ترفندها و برنامه های معرّفی شده دیگر برای دانلود آنها استفاده کنیم، البته با توّجه به عملکرد این اپلیکیشن ها بر اساس باگ های کشف شده در سرور دیزر، احتمال از کار افتادن آنها زیاد است.

3GS card قصد دارد در ادامه این مقاله به معرّفی یکی از بهترین برنامه ها با نام Deezer Downloader در بین سایت­های ایرانی بپردازد که به وسیله آن می­توانید به راحتی آهنگ های این پلتفرم را بصورت کاملاً رایگان و با کیفیت بالا دانلود کنید.

 

روش کار با برنامه Deezer Downloader

مرحله اول: دقت کنید برای استفاده از این برنامه باید حتماً به VPN متّصل باشید، بعد از نصب برنامه، در قسمت مشخص شده می­توانید نام آهنگ یا خواننده مورد نظر را جستجو نمایید، توّجه داشته باشید برای دانلود این برنامه با گوشی، دست خود را برای چندثانیه روی آهنگ نگه دارید تا دکمه آبی رنگ دانلود در پایین نمایشگر ظاهر شود.

 

مرحله دوم: برای شروع دانلود اهنگ روی گزینه دانلود کلیک کنید، شما می­توانید موزیک های ذخیره شده خود را در قست فایل Download مشاهده نمایید.

 

مرحله سوم: برای اعمال تغییرات مانند: محل ذخیره دانلود، انتخاب کیفیت آهنگ، سایز کاور و.. می­توانید از قسمت تنظیمات اقدام کنید.

0