اولین فروشگاه گیفت کارت فیزیکی در ایران

خرید گیفت کارت پلی استیشن ، آیتونز ، گوگل پلی و استیم والت

  • شماره همراه 09123456789
  • مشاوره رایگان 02122446688
  • شماره ثابت 02122446689

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

خطاهای احتمالی در زمان شارژ

خطاهای احتمالی در زمان شارژ

پیغام دریافت شده “this code must be redeemed in the U.S store front
رایج ترین پیغامی که بیشتر کاربران از ما میپرسند همین خطاست. این خطا در مورد این است که اپل آیدی شما مربوط به کشور آمریکا نیست . برای حل این مشکل غیر منتظره یا باید کشور اپل آیدی خود را به آمریکا تغییر دهید یا اپل آیدی آمریکا را از داخ سایت خریداری نمایید. (کشور اپل ایدی می بایست با کشور مربوط به گیفت کارت یکسان باشد )برای مثال گیفت کارت ایتونز امریکا مربوط به کشور آمریکا می باشد و برای کشور کانادا شما باید گیفت کارت ایتونز کانادا را خریداری نمایید.

پیغام دریافت شده “the code has already been redeemed
خطای فوق به این معنی است که قبلاً از این گیفت کارت استفاده شده است. ممکن است چند اتفاق رخ داده باشد یا فروشنده قبلاً این گیفت کارت را به کسی جز شما فروخته و ریدیم شده می باشد و یا اینکه شما به علت نابسامانی در اینترنت چندین بار پس از وارد کردن کد روی دکمه Redeem کلیک کرده اید و یکبار در اکانت شما این گیفت کارت شارژ شده و برای بارهای بعدی این پیغام را به شما نمایش میدهد.نظر ما این است که یکبار از اکانت اپل ایدی خود به صورت کامل خارج شوید و مجدد Sign In کنید سپس موجودی اپل آیدی خود را چک کنید، چنانچه اعتبار به اکانت شما اضافه نشده بود با ما تماس بگیرید.

پیغام دریافت شده “the code entered is not valid
این خطا به این معناست که کد وارد شده اشتباه است ،این خطا میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد. یا شما در تایپ کد اشتباه میکنید یا فروشنده گیفت کارت کد را اشتباه از روی اسکن کارت تایپ نموده است . بیان این نکته لازم است که کد گیفت کارت نسبت به کوچک و بزرگی حروف وارد شده حساس نیست اما اگر کاراکتری مثل Space و یا هر کاراکتر دیگری به آن اضافه شود پیغام فوق را تماشا میکنید. اگر کد را Copy/Paste میکنید دقت داشته باشید فاصله در ابتدا و یا انتهای کد وارد نشده باشد. اگر مطمئن هستید که کد را صحیح تایپ میکنید و باز پیغام فوق را تماشا کردید با ما در ارتباط باشید .

پیغام دریافت شده "Code redemption is temporarily unavaible try again later.10002
این خطای دریافت شده مربوط به گیفت کارت نیست و بدلیل بروز رسانی های اپل بوجود می آید و موقتی است و بهتر است بعدا سعی کنید این خطا را رفع کنید .

پیغام دریافت شده “The Code you entered has not been properly activated.for assistance, please contact itunes store support
این خطا زمانی بوجود می آید که کد خریداری شده شما در سیستم اپل فعال نشده است. به عبارتی کد این گیفت کارت بدست کارمند اپل اسکن نشده است و در نتیجه بدست اپل شناخته شده نیست. برای این قصد باید از فروشنده خویش بخواهید کارت را جایگزینی کند تا وضعیت این گیفت کارت مشخص شود .

0