اولین فروشگاه گیفت کارت فیزیکی در ایران

خرید گیفت کارت پلی استیشن ، آیتونز ، گوگل پلی و استیم والت

  • شماره همراه 09123456789
  • مشاوره رایگان 02122446688
  • شماره ثابت 02122446689

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای Spotify Account Family

در آموزش های قبلی در مورد اکانت اسپاتیفای و نوع پرمیوم آن با شما صحبت کردیم. اکنون در این بخش قصد داریم در مورداکانت خانوادگی اسپاتیفای یا Spotify Account Family به این موضوع بپردازیم.

بهتر است بدانید با داشتن اکانت Family Spotify می توانید به جز خودتان ، 5 نفر از اعضای خانواده را نیز در سرویس اسپاتیفای عضو کنید و در این صورت هزینه ای ارزان تر از اکانت پرمیوم را بپردازید.

در غیر این صورت اگر بخواهید برای هر نفر از اعضای خانواده یک اکانت پرمیوم داشته باشید باید برای هر فرد هزینه ی جداگانه پرداخت کنید و این در حالی است که با ساخت اکانت پرمیوم خانوادگی به غیر از خودتان می توانید 6 نفره عضو این سرویس باشید و تنها هزینه ی عضویت در یک سرویس را بپردازید.

به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • در زمان ثبت نام باید هزینه ی طرح را هر ماه به صورت کامل پرداخت کنید، تفاوتی نمی کند که شما از زیر مجموعه ی اکانت Family هستید یا خیر.
  • در طرح پرمیوم خانگی اگر تا قبل از به اتمام رسیدن موعد زمانی طرح را قطع کنید تا انتهای دوره اکانت های فعال به حالت رایگان باز می گردند.
  • پس از لغو طرح پرمیوم خانوادگی اکانت شما به حالت پرمیوم عادی تبدیل می شود و از این به بعد باید هزینه طرح را به صورت پرمیوم عادی پرداخت کنید.

افزودن افراد به اکانت خانواده اسپاتیفای Family Spotify :

اگر شما قصد دارید اکانت پرمیوم عادی خود را به اکانت فمیلی اسپاتیفای تغییر دهید باید افرادی را در زیر شاخه ی پرمیوم فمیلی اسپاتیفای خود قرار دهید ، که از ویژگی های زیر برخوردار باشند:

  • از نظر آدرس و مکان زندگی باید با هم یکسان و مشترک باشید.
  • فرد مورد نظر باید از نوع کاربران رایگان باشد یا از کاربران پرمیومی باشد که مستقیما طرح خود را از اسپاتیفای گرفته است و به هیچ عنوان از طریق آیتونز یا سایر برنامه های دیگر وارد نشده باشد.
  • افرادی که انتخاب می کنید نباید در کشور یا مکانی دیگر از محل زندگی شما ساکن باشد .
0