اولین فروشگاه گیفت کارت فیزیکی در ایران

خرید گیفت کارت پلی استیشن ، آیتونز ، گوگل پلی و استیم والت

 • شماره همراه 09123456789
 • مشاوره رایگان 02122446688
 • شماره ثابت 02122446689

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید در پنل کاربری قسمت گزارش خرید می توانید لیست گیفت کارت های خریداری شده را مشاهده نمایید.

کد محصول بلافاصله بعد از خرید تحویل داده میشود در بعضی موارد کد محصول بعد از تایید خرید برای شما ارسال می شود.

جهت دریافت راهنمایی و بررسی مشکلات احتمالی می توانید از طریق قسمت تماس با ما و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

آمازون | Amazon


گیفت کارت آمازون چیست؟

گیفت کارت آمازون (Amazon Gift Card) در واقع یک کد اعتباری مجازی است که به صورت یک کارت هدیه با مبلغی مشخص از سوی اهدا کننده (مثلا دوست شما) برای یک شخص خاص (مثلا شما) صادر می گردد تا دریافت کننده بتواند به وسیله این هدیه دریافت شده، کالای مورد نیاز خود را از سایت آمازون تهیه نماید.گیفت کارت آمازون می تواند به صورت فیزیکی یا الکترونیکی در انواع eGift (دریافت کد به صورت آنلاین) ، Print-At-Home (ارسال فیزیکی) و Mail (ارسال ایمیلی) باشد. از نظر کارکرد این سه مورد هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در نحوه ارسال و شکل ظاهری آنهاست. اگر می خواهید گیفت کارت شما به عنوان هدیه به صورت فیزیکی به دست یک دوست برسد می توانید از گزینه های Print-At-Home یا eGift استفاده نمایید، در غیر این صورت اگر تنها برای خرید آنلاین گیفت را تهیه نموده اید همان گیفت کارتی که به صورت ایمیل برای شما ارسال می شود و شامل یک کد است، کافی خواهد بود.

پس از خرید گیفت کارت آمازون، ایمیلی حاوی یک تصویر دریافت خواهید کرد که در آن همانند آنچه در تصویر مقابل می بینید مبلغ (Gift Amount)، کد افزایش اعتبار به حساب کاربری (Redeem Code) و لینک اضافه کردن اعتبار گیفت کارت به حساب کاربری (Redeem Now) نمایش داده شده است.

 

نکاتی پیرامون خرید گیفت کارت آمازون

 • گیفت کارت های آمازون تاریخ انقضا ندارند و شما محدودیت زمانی برای استفاده از آن ها ندارید، در واقع هرگز منقضی نمی شوند.
 • پس از ثبت سفارش گیفت کارت و دریافت آن در ایمیل، لازم است به اکانت خود مراجعه نموده و Redeem Code دریافتی مربوط به گیفت کارت آمازون تهیه شده را در حساب کاربری خود وارد نمایید.
 • موجودی گیفت کارت هایی که از طریق تهران پرداخت سفارش می دهید می تواند بین 25 تا 2000 دلار باشد و تهران پرداخت گیفت کارتهای پایین تر از 25 دلار و بالاتر از 2000 دلار ارائه نمی کند.
 • عدد انتخابی جهت خرید کارت در فرم ثبت سفارش، می بایست مضربی از عدد 5 باشد برای مثال اعدادی مثل 25، 30، 35 الی 2000 دلار قابل انتخاب هستند.
 • گیفت کارت های آمازون هیچ محدودیتی در خرید کالا ندارند و با آن می توان هر کالایی که در وب سایت آمازون به فروش می رسد تهیه نمود.

تیم فنی 3gscard به منظور سهولت در استفاده  از گیفت کارت آمازون، آموزش مرحله به مرحله آن را خدمتتان ارائه می دهد:

 

 1. ابتدا وارد سایتamazon.com شوید.
 2. در صورت داشتن اکانت login میکنید و در غیر این صورت بر روی گزینه create account کلیک میکنید.
 3. بعد از لاگین شدن روی گزینه account&list رفته و بروی your account کلیک می کنید.
 4. روی گزینه View balance or redeem a card کلیک کنید
 5. در این تصویر شما با دو گزینه redeem gift cardوreload your balance مواحه میشوید
 6. در reload your balance شما میتوانید با وارد کردن گیفت کارت قبلی یا حسابهای قبل از موجودی اکانت خود مطللع شوید
 7. با زدن بر روی گزینه redeem gift وارد صفحه جدیدی میشوید در کادر مشخص شده کد گیفت کارت خود را وارد گنید وبا زدن apply to your balance اکانت خود را شارژ نمایید.

1- ابتدا وارد سایتamazon.com شوید.2- در صورت داشتن اکانت login میکنید و در غیر این صورت بر روی گزینه create account کلیک میکنید. 

3- بعد از لاگین شدن روی گزینه account&list رفته و بروی your account کلیک می کنید.
4- روی گزینه View balance or redeem a card کلیک کنید


5- در این تصویر شما با دو گزینه redeem gift cardوreload your balance مواحه میشوید


6- در reload your balance شما میتوانید با وارد کردن گیفت کارت قبلی یا حسابهای قبل از موجودی اکانت خود مطللع شوید


7- با زدن بر روی گزینه redeem gift وارد صفحه جدیدی میشوید در کادر مشخص شده کد گیفت کارت خود را وارد گنید وبا زدن apply to your balance اکانت خود را شارژ نمایید.0